AKTUALNOŚCI

2017-03-06 11:30:33

Drodzy Przyjaciele!

7 marca 2017 roku obchodzimy dwudziestą rocznicę śmierci naszej Patronki Agnieszki Osieckiej. Wybitna Poetka spędziła w naszym Teatrze ostatnie lata swojego życia, napisała dla nas wyjątkowe teksty, które poruszają do dziś. To prawdziwy zaszczyt, że przez tyle lat nasz Teatr pozostał miejscem tak intensywnych i częstych wspomnień Jej twórczości.

W tym szczególnym dniu chcemy podziękować wszystkim, którzy ciepło wspominają Agnieszkę Osiecką oraz zaczytują się w jej wspaniałej poezji! To dzięki Wam Jej twórczość będzie żyć wiecznie!2017-02-16 15:35:33

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele!
17.07.2017 roku odbędzie się premiera płyty CD „Polin– Chansons Yiddish /André Ochodlo & Odem’s Quintet” najpiękniejszych pieśni yiddish napisanych specjanie dla André Ochodlo przez wybitnych polskich kompozytorów. Z okazji promocji płyty powstanie dziesięć klipów zrealizowanych przez Wojtka Ostrowskiego z Video Studio Gdańsk. Linki do nagrań znajdziecie Państwo już na wiosnę na naszej stronie. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że nasz wieloletni partner i przyjaciel Video Studio Gdańsk poprzez swoją pomoc i zaangażowanie sprawił, że klipy mogły powstać.
Dziękujemy z całego serca: Joannie Pacanie, Markowi Łochwickiemu i Waldemarowi Płocharskiemu oraz Wojtkowi Ostrowskiemu.

Barbara Wiszniewska, André Hübner-Ochodlo, Adam Żuchowski, Marta Kasiel Do zobaczenia wkrótce!