logo
      
Mojše Band – koncert (SK)

Michal Palko - cymbały, wokal, flet,  harfa żydowska

František Kubiš - akordeon, wokal, stopa

Łukasz Labusga - tuba, wokal

 

Zespół Mojše Band dąży do interpretacji różnych rodzajów i gatunków żydowskiej tradycji i stara się o ich najbardziej autentyczne zaprezentowanie przy wykorzystaniu współczesnych stylów muzycznych całego świata. Stwarza to ciekawą fuzję nie tylko pomiędzy gatunkami stylów, ale także między samymi stylami.

Od ponad czterech lat istnienia zespół zagrał ponad 150 koncertów: w klubach, na estradach i w synagogach. Muzycy prezentowali się na prestiżowych festiwalach takich jak: POHODA 2010, SIMCHA we Wrocławiu, CementARTna, Scenic harvest, Hanácké Jerusalem, Jewish Culture Week in Holešov, Jewish culture festiwal in Krakow, JAZZnica 2013, Bobele, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Żydowskiej w Szali.  Mojše Band regularne współpracuje z żydowską postępową społecznością Beit Kraków, oraz rabinackym seminarium Ambraham Geiger Collegue - Berlin.   

 

Lider zespołu Michal Palko jest pedagogiem, kompozytorem, badaczem muzycznym i kantorem wszechstronnie wykształconym w Akademii Muzycznej w Krakowie i Akademii Sztuki w Bańskiej Bystrzycy w rodzinnej Słowacji.

[photo]
Sponsor strategiczny

Lotos logo
Patronat

Sopot logo
Sponsor srebrny

VBW logo
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Al. Mamuszki 2
81-718 Sopot
e-mail: teatr-atelier@teatratelier.pl
tel./fax. (058) 550 10 01


NIP

konto bankowe
PL 02 2490 0005 0000 4530 5379 4015


Polityka prywatności
Zgłoś błąd na stronie
Mapa strony
Dla mediów


(C) Copyright 2017 Teatr Atelier